We are a leading Manufacturer of self adhesive barcode label, self adhesive polyester barcode label, self adhesive stickers and white self adhesive sticker from Vasai, India.
₹ 0.80 / Piece Get Latest Price
| Material | Paper |
| Color | White |
| Brand | Imaging Care |
| Packaging Type | Roll |
| Usage/Application | Logistics |
| GSM | 160 GSM |
| Product Type | Barcode Label |
Minimum order quantity: 1000000 Piece
₹ 0.8 / Piece Get Latest Price
| Size | 30x60 mm |
| Packaging Type | roll |
| Usage/Application | Garments |
| Is It Customized | Customized |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 0.05 / Piece Get Latest Price
| Material | Paper |
| Color | White |
| Size | 38 mm x 16 mm |
| Thickness | 0.6 mm |
| Design | Plain |
| Brand | Imaging Care |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 50000 Piece
₹ 0.04 / Piece Get Latest Price
| Packaging Type | Roll |
| Material | Paper |
| Color | White |
| Size | 38 mm x 15 mm |
| Thickness | 0.4 mm |
| Brand | Imaging Care |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 50000 Piece
Siddharth Parekh (CEO)
Imaging Care
Ground Floor, Krishna House Plot No.46 Survey No 66, Krishna House, Village Valiv Fatta Vasai East, Vasai East, Vasai Virar
Vasai - 401208, Palghar, Maharashtra, India