Manufacturer of a wide range of products which include blank thermal sticker roll, white paper direct thermal stickers and thermal sticker label.
₹ 232 / Roll Get Latest Price
| Size | 100x50mm |
| Material | Paper |
| Color | White |
| Packaging Type | Roll |
| Pattern | Plain |
| Thickness | 20 mm |
Minimum order quantity: 1000 Roll
₹ 220 / Roll Get Latest Price
| Size | 100x150mm |
| Material | Paper |
| Printing | Bar Code |
| Color | White |
| Packaging Type | Roll |
| Pattern | Plain |
| Thickness | 20 mm |
Minimum order quantity: 1000 Roll
₹ 180 / Roll Get Latest Price
| Size | 60x30mm |
| Material | Paper |
| Printing | Barcode |
| Color | White |
| Packaging Type | Roll |
| Pattern | Plain |
| Thickness | 20 mm |
Minimum order quantity: 1000 Roll
Siddharth Parekh (CEO)
Imaging Care
Ground Floor, Krishna House Plot No.46 Survey No 66, Krishna House, Village Valiv Fatta Vasai East, Vasai East, Vasai Virar
Vasai - 401208, Palghar, Maharashtra, India